Kariera

http://gruntbudowa.pl/wp-content/uploads/2020/11/20190924_125828.jpg

Grunt to ludzie!

Od samego początku istnienia skupiamy się tworzeniu doskonałych warunków pracy wszystkim zatrudnionym – wiemy, że tylko dzięki temu możemy podążać wspólnie w kierunku obranego celu.

Stworzyliśmy stabilny, wieloosobowy zespół pracowników, którzy mają dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz zapewnioną indywidualną ścieżkę rozwoju. Zarówno nasza kadra zarządzająca, jak i operatorzy sprzętu znają swoje zadania, otrzymują stosowne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia i mają zapewnione doskonałe warunki pracy. To klucz do rozwoju naszej firmy i zaufania, jakie zbudowaliśmy na przestrzeni lat.

Oferujemy pracę dla operatorów maszyn oraz kadry zarządzającej w firmie budowlanej, zapewniając wszystkim pracownikom doskonałe warunki zatrudnienia.

 

Rozwój, stabilizacja i najnowsze technologie

 

Rozwój. Nasza firma budowlana poszukuje ambitnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są nastawieni na sukces i chęć rozwoju. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie indywidualną ścieżkę zawodową, która będzie oparta na badaniach potencjału zawodowego. Dzięki temu każdy z naszych pracowników otrzymuje szansę na podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych umiejętności i oczywiście wyższe wynagrodzenie.

 

http://gruntbudowa.pl/wp-content/uploads/2020/11/20190924_125828.jpg

Stabilizacja. Wiemy jak ważne dla pracowników jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego zapewniamy jasne i klarowne warunki współpracy. Dbamy o to, aby każdy z naszych specjalistów mógł cieszyć się stabilnością zatrudnienia, wysokim wynagrodzeniem oraz był odpowiednio doceniany za prawidłowe, terminowe realizowanie swoich zadań. Jesteśmy dużą firmą, ale staramy się budować rodzinną atmosferę, która sprzyja wspólnej realizacji celów.

 

Najnowsze technologie. Zarówno kadra zarządzająca, jak i operatorzy maszyn naszej firmy budowlanej, mają możliwość obcowania z najnowszymi technologiami i najbardziej innowacyjnymi systemami. Jesteśmy w stanie zapewnić pracę w ciekawym modelu zarządzania projektami oraz dajemy możliwość realizowania prac za pomocą sprzętów i narzędzi najlepszych marek na rynku. Praca dla operatora maszyn będzie komfortowa również ze względu na innowacyjne systemy sterowania.

 

GruntBudowa to firma budowlana, dla której zadowolenie pracownika jest tak samo istotne, jak zadowolenie klienta.

 

Co zyskasz pracując GruntBudowa?

 

Korzyści z zatrudnienia się w naszej firmie jest wiele. Poniżej przedstawiamy te najważniejsze.

  • Możliwość rozwoju – planujemy indywidualne ścieżki zawodowe w oparciu o badania potencjału zawodowego.
  • Stabilizację i atrakcyjne warunki zatrudnienia, które pozwolą skupić Ci się na codziennych zadaniach.
  • Doskonałą atmosferę i wzajemny szacunek, które pozwalają nam wspólnie rozwijać firmę budowlaną od 2009 roku.
  • Pracę w ciekawym modelu zarządzania projektami i z najnowocześniejszymi technologiami, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo.
  • Wsparcie i pomoc w problemach związanych z realizacją zadań i nie tylko.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji i doświadczenia.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, zainteresowane współtworzeniem naszego przedsiębiorstwa. Oferujemy pracę dla operatorów maszyn i kadry zarządzającej – przygotowaliśmy dla Ciebie doskonałe warunki zatrudnienia.

 

http://gruntbudowa.pl/wp-content/uploads/2020/11/20190924_125828.jpg