Technologie

Nasza firma budowlana zapewnia wsparcie Inwestorom i Generalnym Wykonawcom, realizując wszelkie zadania sprawnie i fachowo. Jest to możliwe między innymi dzięki najnowocześniejszym technologiom, którymi dysponujemy. Posiadamy własne zaplecze techniczne, w skład którego wchodzą maszyny, narzędzia oraz systemy o najlepszych parametrach i od najbardziej cenionych producentów.

Nowoczesne maszyny budowlane

Pracownicy firmy GruntBudowa korzystają na co dzień z najnowocześniejszych maszyn budowlanych, które pozwalają na przeprowadzanie robót drogowych i ziemnych, prac specjalistycznych oraz wznoszenie różnego rodzaju budynków. Mamy do dyspozycji między innymi:

  • niezawodne spycharki CAT D6, które dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii są w stanie przenosić o wiele więcej materiału niż inne maszyny tego typu, co znacznie przyspiesza realizację inwestycji;
  • równarki Volvo G720B, które ze względu na najlepsze parametry, sprawdzają się w najtrudniejszych robotach specjalistycznych i pracach z zakresu budownictwa drogowego;
  • koparki, koparkoładowarki i inny nowoczesny sprzęt ciężki Caterpillar czy Comatsu – marek znanych na całym świecie, które pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Kontrahentów.

Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować zadania sprawnie, bezproblemowo i niezależnie od stopnia ich skomplikowania. Śledzimy aktualne trendy technologiczne i cały czas rozbudowujemy nasze zaplecze maszyn, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie.

http://gruntbudowa.pl/wp-content/uploads/2018/11/2_07-1.jpg

Innowacyjny system GCS900

Spośród wykorzystywanych przez GruntBudowa technologii warto wyróżnić również innowacyjne systemy sterowania maszyn 3D z wykorzystaniem GPS-u lub tachimetru – GCS900. To dzięki nim jesteśmy w stanie zautomatyzować wiele działań, co sprzyja zarówno szybkości, jak i precyzji przeprowadzanych prac. System GCS900 umożliwia:

  • automatyzację wielu robót ziemnych i innych prac budowlanych;
  • wyeliminowanie błędów, które mogłyby zostać popełnione przez człowieka;
  • maksymalne wykorzystanie dostępnych zasobów materiałowych;
  • sprawniejsze realizowanie zadań – nawet tych najbardziej skomplikowanych;
  • znaczne obniżenie kosztów przeprowadzanych procesów;
  • szczegółową analizę informacji z poszczególnych obszarów realizacji inwestycji.

Dzięki sterowaniu maszyn systemem GCS jesteśmy w stanie realizować wszystkie inwestycje skuteczniej, sprawniej i przy niższych kosztach, co jest nadzwyczaj korzystne dla wszystkich Inwestorów oraz Generalnych Wykonawców.

http://gruntbudowa.pl/wp-content/uploads/2018/11/2_07-1.jpg

Profesjonalne technologie pomiarowe i baza napraw sprzętu

Naszymi specjalnościami są budownictwo drogowe, budownictwo przemysłowe oraz energetyka, dlatego też dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi – korzystamy z urządzeń GPS oraz tachimetrów, które umożliwiają nam najprecyzyjniejsze działania. Posiadamy również własną bazą napraw sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość prac oraz terminowość. Wszystko to sprawia, że GruntBudowa jest marką, której warto zaufać.

Kilkadziesiąt maszyn, nowoczesne systemy sterowania i pomiarów, bogate zaplecze narzędzi i własna baza napraw sprzętu – wszystko to sprawia, że firma budowlana GruntBudowa jest niezawodna i realizuje najbardziej skomplikowane zadania już od 2009 roku. Zapraszamy do współpracy!

 

http://gruntbudowa.pl/wp-content/uploads/2018/11/2_07-1.jpg