O nas

GruntBudowa to firma z wieloletnim doświadczeniem została założona w 2009 roku przez specjalistów w zakresie robót ziemnych i drogowych. Zaczynaliśmy od niewielkich kontraktów na budowy dróg, dzisiaj realizujemy największe zlecenia i podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zadań. Mamy potencjał realizować kontrakty o dużej skali. Gwarantujemy kompetencje oraz rzetelność w realizacji swoich inwestycji. Polityka świadomej organizacji, działającej w oparciu o standardy i zarządzanie jakością, pozwala nam tworzyć efektywne przedsiębiorstwo, które stale się rozwija i jest profesjonalnie przygotowane nawet do realizacji dużych kontraktów.

Zarząd firmy za najważniejszy cel do spełnienia stawia sobie profesjonalne, kompleksowe i terminowe zaspokajanie potrzeb Inwestorów i Generalnych Wykonawców. Zajmujemy się realizacją kontraktów komercyjnych i zamówień publicznych, działając jako wykonawca branżowy oraz generalny.

 

GruntBudowa – najlepsi specjaliści i nowe technologie

Nadrzędnym celem naszej firmy jest najwyższy standard realizowanych zleceń. W tym celu zbudowaliśmy zespół doświadczonych i wykwalikowanych inżynierów oraz pracowników operacyjnych, którzy dzięki swojej wiedzy i kreatywności, są w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Podejmujemy się najtrudniejszych zleceń i realizujemy je w sposób kompleksowy.

Dysponujemy parkiem maszynowym z własnym zapleczem technicznym i korzystamy z rozwiązań najlepszych producentów na rynku. Dzięki maszynom o doskonałych parametrach, jesteśmy w stanie realizować najbardziej skomplikowane zadania.

 

Co wchodzi w zakres naszych usług?

GruntBudowa specjalizuje się w robotach ziemnych, drogowych, ogólnobudowlanych i energetycznych, realizując budowy dróg, obiektów wielkopowierzchniowych oraz obiektów energetycznych.

 

W celu kompleksowej realizacji zleceń:

• wykonujemy infrastrukturę podziemną;
• przeprowadzamy prace specjalistyczne polegające na osuszaniu i wzmacnianiu gruntów za pomocą stabilizacji spoiwami;
• wykonujemy wszelkiego rodzaju zabudowę geosyntetyków i geotekstyliów;
• wykonujemy makroniwelacje, podłoża drogowe, warstwy konstrukcyjne dróg;
• wykonujemy nawierzchnie asfaltowe, betonowe i z kostki betonowej;
• realizujemy roboty żelbetowe;
• na inwestycjach energetycznych realizujemy kanały kablowe, przepusty kablowe, misy transformatorów, fundamenty pod aparaturę;
• oferujemy optymalizacje projektowe na każdym etapie inwestycji.
Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj robót nawet o wysokim stopniu trudności, dostosowując się do potrzeb inwestora. We wszelkich pracach prowadzonych dla naszych Kontrahentów stawiamy na dokładność, terminowość i profesjonalizm.

Niezależnie od rodzaju zlecenia, GruntBudowa dba o najwyższy standard prowadzonych działań, doskonałą organizację pracy oraz maksymalne zaangażowanie.

 

Zapraszamy do współpracy Klientów z całej Polski!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie najbardziej skomplikowanych i wymagających prac, dysponujemy odpowiednim kapitałem ludzkim i zapleczem technologicznym, by zapewniać terminowe, profesjonalne i kompleksowe działania. Inwestorzy i Kontrahenci podejmując z nami współpracę, mogą liczyć na najwyższy standard obsługi, który wypracowaliśmy na przestrzeni wielu lat wykonywania prac z zakresu szeroko pojętego budownictwa drogowego i nie tylko.

Cechuje nas profesjonalizm, elastyczność, skuteczność w realizacji zadań, zaś nasz Dział Handlowy wspiera Kontrahentów już od wczesnych etapów pozyskiwania kontraktów poprzez cały etap negocjacji i optymalizacji rozwiązań, aż po pozyskanie i późniejszą wspólną realizację zadania.

Swoje usługi realizujemy przede wszystkim na terenie województw małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, śląskiego, mazowieckiego, łódzkiego, opolskiego i dolnośląskiego, jednak nie wykluczamy możliwości realizacji ambitnych inwestycji również na terenie całego kraju.

Zachęcamy do kontaktu Generalnych Wykonawców oraz Inwestorów, którym zależy na najwyższej jakości i kompleksowości usług. Stawiamy na nowoczesne budownictwo drogowe i przemysłowe, przeprowadzamy roboty specjalistyczne i pomagamy Państwu w realizacji najbardziej ambitnych celów, dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów!